W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 26.11.2020 r. oraz wytycznymi Dyrektora Biblioteki Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego

od 30.11.2020 r. Biblioteka Kampusowa Cukrowa /Krakowska EFZ ponownie jest czynna od poniedziałku do piątku według harmonogramu i  udostępniamy księgozbiór biblioteczny z czytelni oraz z wypożyczalni.

• Z możliwości wypożyczeń mogą korzystać pracownicy US, doktoranci US oraz studenci wszystkich lat, trybów i poziomów studiów.
  • Wejście do Biblioteki będzie możliwe wyłącznie w maseczkach i rękawiczkach ochronnych, po użyciu płynu do dezynfekcji.
  • Zamówienia na książki możemy składać  drogą elektroniczną poprzez katalog KOHA lub osobistą wizytę w bibliotece
  • Wszystkie zbiory zwrócone przez Czytelników zostaną poddane trzydniowej kwarantannie.
  • Wszystkie dotychczasowe terminy zwrotów zostały automatycznie przedłużone do 4 grudnia 2020 r.,
  • Istnieje możliwość zapisania się online

Zachęcamy do korzystania z elektronicznych zasobów Biblioteki: książek (w tym zasobów IBUK Libra), czasopism, baz danych. Pełna oferta online → w zakładce e-zasoby.

Jednocześnie polecamy skanowanie na życzenie. Regulamin dostępny tu

(91) 444-32-23

ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin