W dniach 1.12.2021 – 10.12.2021 zapraszamy na akcję charytatywną zapoczątkowaną w roku 2016 przez Ewę Szoplińską w Bibliotece Kampusowej Cukrowa Krakowska EFZ.

Jarmark to okazja do nabycia rękodzieła na święta oraz okazania serca na rzecz potrzebujących. Podczas tych dni, czekać będą jak zawsze wszelkiego rodzaju własnoręcznie wykonane (przez panie z biblioteki) ozdoby bożonarodzeniowe – choinki, zawieszki na choinkę, bombki, woreczki na prezenty, gnomy i skrzaty, wianki oraz lalki, misie i przytulanki dla dzieci.

Rękodzieło będzie można nabyć po bardzo okazyjnych cenach, jednocześnie z myślą o tym, że wspieramy naszymi środkami potrzeby Hospicjum dla dzieci i dorosłych w Tanowie, (oficjalna nazwa – Hospicjum Królowej Apostołów w Policach).

100% zebranych środków zostanie przekazane na potrzeby Hospicjum. W roku 2019 było to 7700 zł, od początku akcji wpłaty sięgnęły kwoty 28 920 zł.

Zapewniamy, iż wszystkie nasze ozdoby zostały wykonane z najlepszych, wyszukanych materiałów, z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Duża cząstka serca została włożona przy ich wykonaniu i efekt jest WSPANIAŁY!!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do biblioteki przy ul Cukrowej 8 (Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania US), okażmy trochę serca najbardziej potrzebującym w tym jakże wyjątkowym okresie przedświątecznym…

Poniższe zdjęcia przedstawiają zaledwie część z rzeczy specjalnie przygotowanych na kiermasz:

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-32-23


ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin
e-mail: biblioteka.cukrowa@usz.edu.pl

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

Soboty zjazdowe

9:00 - 14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności