Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego do skorzystania z możliwości bezpłatnego testowania bazy Academic Research Source

Academic Research Source to multidyscyplinarna baza danych, oferująca użytkownikom dostęp do zbioru ponad 200,000 książek elektronicznych oraz 5,000 pełnotekstowych czasopism.

Tematyka bazy obejmuje między innymi: biznes i ekonomię, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych. Baza zawiera ponad 350 polskich czasopism dostępnych w pełnym tekście z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych.

Baza została dodana na platformę EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ i jest dostępna dla użytkowników w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych.

Academic Research Source eJournals – link bezpośredni do bazy czasopism

——————————————————————————————————————-

Academic Research Source eBooks – link bezpośredni do bazy książek

——————————————————————————————————————–

Lista dostępnych tytułów w plikach XLS:

Książki elektroniczne

Czasopisma

Ponad 200,000 książek elektronicznych w jednym miejscu. Zachęcamy społeczność akademicką do skorzystania z bazy Academic Research Source, oferującej dostęp do książek elektronicznych z wiodących dyscyplin akademickich.

Skorzystaj z ponad 300 polskojęzycznych czasopism w Academic Research Source od EBSCOPolska.

Dostęp testowy do bazy potrwa do 31 lipca 2022 r.

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-32-23


ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin
e-mail: biblioteka.cukrowa@usz.edu.pl

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

Soboty zjazdowe

9:00 - 14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności