Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego do skorzystania z możliwości bezpłatnego testowania bazy Academic Research Source

Academic Research Source to multidyscyplinarna baza danych, oferująca użytkownikom dostęp do zbioru ponad 200 000 książek elektronicznych oraz 5 000 pełnotekstowych czasopism.

Tematyka bazy obejmuje między innymi: biznes i ekonomię, nauki medyczne, nauki przyrodnicze, psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych. Baza zawiera ponad 350 polskich czasopism dostępnych w pełnym tekście z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych.

Baza została dodana na platformę EBSCOhost https://search.ebscohost.com/ i jest dostępna dla użytkowników w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych.

Academic Research Source eJournals – link bezpośredni do bazy czasopism

——————————————————————————————————————-

Academic Research Source eBooks – link bezpośredni do bazy książek

——————————————————————————————————————–

Lista dostępnych tytułów w plikach XLS:

Książki elektroniczne

Czasopisma

Ponad 200,000 książek elektronicznych w jednym miejscu. Zachęcamy społeczność akademicką do skorzystania z bazy Academic Research Source, oferującej dostęp do książek elektronicznych z wiodących dyscyplin akademickich.

Skorzystaj z ponad 300 polskojęzycznych czasopism w Academic Research Source od EBSCOPolska.

Dostęp testowy do bazy potrwa do 15 listopada 2022 r.

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-32-23


ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin
e-mail: biblioteka.cukrowa@usz.edu.pl

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 19:00

Soboty zjazdowe

9:00 - 14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności