Repozytorium publikacji i Biblioteka Cyfrowa US

Adres: https://repo.usz.edu.pl

OpenStax Polska

Tom 1: Fizyka Dla Szkół WyższychTom 2: Fizyka Dla Szkół WyższychTom 3: Fizyka Dla Szkół Wyższych Podręcznik akademicki bez opłat Psychologia

eBooks on EBSCOhost

Adres: http://search.ebscohost.com

Dostęp do kolekcji przez serwer EBSCOhost z wszystkich komputerów US. Lista książek zakupionych przez US w formacie pdf  ksiazki_US2015.

ibuk.pl
 

Kody PIN zdalnego dostępu z komputerów domowych, czytników i telefonów można otrzymać w Czytelni lub Wypożyczalni Biblioteki Kampusowej Mickiewicza EFZ

lub pisząc na adres: biblioteka.mickiewicza@usz.edu.pl

Instrukcja dla użytkowników serwisu libra.ibuk.pl:
Zastosowana w IBUK Libra aplikacja do czytania książek działa w oknie przeglądarki, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ przejście do czytania odbywa się przez pozycję w menu „Publikacje, do których mamy dostęp” lub bezpośrednio z poziomu wybranej książki. Prawidłowe działanie czytnika książek w przeglądarce, zapewniają przeglądarki wspierające standard HTML5 z włączoną obsługą JavaScript oraz plików cookies.

Do pobrania instrukcja aktywacji zdalnego dostępu do kolekcji zakupionej przez BG US na platformie ibuk.pl.
ibuk_aktywacja_pin

SpringerLink

Adres wydawcy: http://www.springerlink.com/
Adres ICM Uniwersytetu Warszawskiego: http://vls2.icm.edu.pl/cgi-bin/sciserv.pl?collection=springer

W ramach licencji krajowej udostępniane są także archiwa serii książkowych Springera, w tym 17 serii od pierwszego wolumenu do rocznika 2008 oraz dalszych 9 serii z archiwami z lat 1997-2008, w sumie 10558 wolumenów (patrz także lista wolumenów w seriach książkowych)[do załadowania plik 9,4MB Springer_ebooks.xls], a także 16.700 e-książek anglojęzycznych wydanych przez Springera w latach 2004, 2005 i 2009-2011.

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-2055


ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin
e-mail: biblioteka.mickiewicza@usz.edu.pl wypozyczalnia.mickiewicza@usz.edu.pl

Poniedziałek - piątek:

9:00 - 19:00

sobota:

9:00-14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności