Biblioteka Kampusowa Cukrowa EFZ zaprasza na szkolenie poświęcone sprawnemu wyszukiwaniu artykułów naukowych, raportów gospodarczych oraz analiz SWOT w renomowanej bazie danych EBSCO.

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności, które pozwolą im skutecznie korzystać z bogatych zasobów EBSCO. Dowiedzą się, jak wykorzystać zaawansowane narzędzia wyszukiwania, filtrowania wyników oraz jak interpretować i wykorzystywać znalezione materiały w swojej pracy naukowej lub biznesowej.

Pokażemy jak:

– łatwo otrzymać dostęp do zasobów na przeglądarce internetowej i w aplikacji mobilnej

– tworzyć podstawowe i zaawansowane strategie wyszukiwawcze

– szukać artykułów, raportów gospodarczych, analiz SWOT, informacji o firmach

– dobierać trafne hasła wyszukiwawcze

– pobierać artykuły

– kopiować gotową bibliografię

– tworzyć i korzystać z indywidualnego konta na platformie

Zapewniamy, że szkolenie będzie prowadzone w formie interaktywnej i dostosowanej do potrzeb uczestników. Wszelkie pytania i wątpliwości będą mile widziane, a ekspert firmy EBSCO z przyjemnością udzieli odpowiedzi i wsparcia.

Zapraszamy we wtorek 23.04.2024 r., o godz. 10:00 do Biblioteki Kampusowej Cukrowa EFZ przy ul. Cukrowej 8

(91) 444-32-23

ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin