Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się obchodami XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, serdecznie zapraszamy na organizowany przez Bibliotekę Ekonomiczną festyn.

Będzie to doskonała okazja do poznania się bliżej, porozmawiania niekoniecznie o książkach, degustowania bibliotekarskich wypieków, ale przede wszystkim do spędzenia miło czasu w gronie znanych być może tylko z widzenia pracowników i studentów Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania.

Nasza inicjatywa oprócz promocji Biblioteki Ekonomicznej oraz integracji środowiska akademickiego ma na celu wsparcie Szczecińskiego Klubu Seniora przy Stowarzyszeniu RAZEM ŁATWIEJ.

Spotkajmy się 8 maja 2023 r. w holu głównym Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64, w godzinach 10:00-13:00.

(91) 444-2055

ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin