Piszesz pracę!

Potrzebujesz szybkiego dostępu do informacji zawartych w książkach czy czasopismach. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nie czekaj na wypożyczenie lub dostęp do fizycznych materiałów. Przejrzyj zawartość katalogu zanim zdecydujesz się na pełne skorzystanie z danego źródła. Wybierz tylko to, co jest dla Ciebie istotne. Zamów skan wysyłając maila na adres biblioteka.mickiewicza@usz.edu.pl a treść trafi prosto na Twoją studencką skrzynkę.

Aby skorzystać z usługi „Zamów skan”, musisz posiadać ważne konto w systemie i nie mieć zaległości z opłatami z tytułu korzystania z zasobów systemu. Przy składaniu zamówienia, podajesz niezbędne dane do zidentyfikowania siebie oraz dokładną lokalizację artykułu lub fragmentu książki.

Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego oraz biblioteki systemu nie udzielają zezwoleń na publikację ani nie ponoszą odpowiedzialności za dalsze wykorzystanie zeskanowanych materiałów. Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, użytkownik może korzystać z tych materiałów w ramach dozwolonego użytku osobistego oraz w celach dydaktycznych. Odpowiedzialność za ewentualne naruszenie prawa autorskiego ponosi użytkownik składający zamówienie.

(91) 444-2055

ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin