Biblioteka Główna - JSTOR udostępnia Archival Journals Collections

W związku z trwającą epidemią COVID-19, JSTOR udostępnia do 30 czerwca 2020 r. bezpłatnie dla nauczycieli akademickich i studentów kolekcję 35 tys. e-booków.

Lista dostępnych pozycji do pobrania w pliku formatu xlsx JSTOR COVID-19 ebook COLLECTION

Dostęp do poszczególnych pozycji arkusza, możliwy jest po skopiowaniu adresu url tytułu publikacji (kolumna B „title_url”) i wklejeniu go do paska adresów w przeglądarce.

tyuldoff

W powyższym przykładzie wybraliśmy publikację „The 1002nd Night”. Po wstawieniu adresu i potwierdzeniu klawiszem ENTER, będziemy mieli dostęp do publikacji.

JSTOR wspiera także nauczających zdalnie, dostarczając narzędzi doskonalących umiejętności uczenia online (dostęp do końca maja 2020). Szczegółowe informacje: https://www.epigeum.com/…/moving-to-online-teaching-in-res…/

Opis usługi zdalnego dostępu do baz.