Biblioteka Główna - Zaproszenie na webinarium IEEE

Firma EBSCO zaprasza w dniu 21.10.2020 r. na szkolenie online, prowadzone w języku angielskim dotyczące publikowania artykułów w otwartym dostępie. Podczas spotkania usłyszą Państwo, jak znaleźć odpowiedni tytuł konferencji lub czasopisma, czym się kierować przy wyborze tytułu, poznają Państwo też podstawową strukturę artykułu naukowego. Ponadto omówimy proces recenzowania, szczególnie to, co warto wiedzieć przed przesłaniem artykułu do czasopisma. Poznają Państwo również możliwości publikowania artykułów w otwartym dostępie w IEEE. Po prezentacji planujemy dyskusję i odpowiedzi na zadane w jej trakcie pytania związane z pisaniem i składaniem artykułów do druku. Dodatkowo przedstawimy dostępne materiały szkoleniowe dla autorów.

Szkolenie poprowadzi p. Eszter Lukacs.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja będzie ciekawym wydarzeniem w czasie Tygodnia Otwartego Dostępu. Szczegóły oraz link do rejestracji znajdą Państwo poniżej.

Szczegóły:
TEMAT: How to publish open access articles with the IEEE? – Webinar for Polish authors

*   DATA: Środa | 21 października 2020 | godz.: 15:00
 *   ZAREJESTRUJ SIĘ<https://go.ebsco.com/Ms1Q0906LNeGT00BH0fN0X2>