Biblioteka Główna - ZMIANY W TRYBIE PRACY BIBLIOTEKI DO 29 LISTOPADA

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 06 listopada 2020 r. (Dziennik Ustaw z 06.11.2020 r., poz. 1972) wszystkie biblioteki Uniwersytetu Szczecińskiego pozostają zamknięte do dnia 29 listopada br.

Jednocześnie informujemy, że dla czytelników wewnętrznych (studenci, doktoranci, pracownicy US) istnieje możliwość odbioru książek zamówionych online w całej sieci bibliotek US. Książki mogą być wypożyczane w ściśle określonych miejscach na terenie bibliotek po uprzednim umówieniu się drogą mailową lub telefonicznie.

Obecnie nie ma możliwości zwrotu książek. Wszystkie dotychczasowe terminy zwrotów zostają automatycznie przedłużone do 4 grudnia 2020 r.

Jednocześnie polecamy usługi zdalne: dostęp do baz danych online, pomoc w wyszukiwaniu literatury online a także skanowanie na życzenie.

kontakt – info@bg.szczecin.pl. tel. 91 444 24 05;