Biblioteka Główna - Zaproszenie na webinarium JoVE

Uniwersytet Szczeciński

Zapraszamy do udziału w webinarium: Przyspiesz procesy badawcze i edukacyjne z JoVE, które odbędzie się w czwartek, 27 maja br. o godz. 11.00.

JoVE to jedyny na świecie recenzowany naukowo periodyk w formie wideo z zakresu biologii, chemii, medycyny, biotechnologii, psychologii oraz dziedzin pokrewnych, indeksowany w PubMed i Web of Science. Zawiera filmy przygotowane przez m.in. Harvard University, University of Oxford, MIT, ETH Zurich, University of Tokyo, University of Cambridge. Do każdego filmu dołączono transkrypcję, wykaż użytych materiałów, bibliografię, testy i quizy.

 JoVE to:
-13.000+ recenzowanych naukowo video – artykułów JoVE Journal
-150+ nowych publikacji każdego miesiąca
-17.000+ autorów z renomowanych uczelni i instytucji badawczych
– Impact Factor (IF=1.163)

Sesję, na której z przyjemnością przekażemy Państwu więcej informacji i możliwości wykorzystania filmów JoVe podczas pracy badawczej i dydaktycznej, poprowadzi dr Maaike Pols, doradca ds. naukowych JoVE. Do uczestnictwa zapraszamy bibliotekarzy, kadrę naukową, studentów oraz wszystkie osoby zainteresowane.

Prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://zoom.us/webinar/register/WN_Np_Jmd5DS5KEr_S6ytuiQA 

Skontaktuj się z nami!
Informacje tel.:

(91) 444-24-05
sekretariat tel.:

(91) 444 23-61


ul. Tarczyńskiego 1, 70-387 Szczecin
e-mail: bg-info@usz.edu.pl, bg-sekretariat@usz.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki

 

 

 

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności