Biblioteka Główna - Ferie to nie czas na nudę. ABK US zaprasza na warsztaty

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów na specjalne warsztaty z pogranicza: rozwoju osobistego, zarządzania sobą oraz psychologii:

21.02.2022, godz. 10.00-15.00
„Poznaj siebie”
*Warsztaty interaktywne online, MS Teams

Podczas warsztatów będziesz mieć możliwość przetestowania się kilkoma badaniami wykorzystywanymi w procesie doradczym, dzięki czemu poznasz swoje umiejętności oraz mocne strony.
Dzięki temu stworzysz obraz siebie, ponazywasz swoje cechy i umiejętności, co z pewnością przyda się np. podczas rozmowy rekrutacyjnej.

22-23.02.2022, godz. 10.00-15.00
„Podróż Bohatera – droga do celu”
*Warsztaty interaktywne online, MS Teams

W czasie dwudniowych warsztatów odbędziemy niezwykłą podróż z wykorzystaniem gry online, pełnej refleksji i metafor.
Jaka jest droga bohatera do realizacji celu? Wszyscy chcemy osiągnąć CELE, bez względu na to, kim jesteśmy. Wszyscy chcemy nauczyć się odnosić sukcesy, spełniać własne pragnienia, zmieniać swoje życie.
Potrzebujesz określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (np. cel związany z życiem zawodowym, dotyczącym np. wyboru drogi zawodowej lub edukacyjnej, zmiany ścieżki kariery, awansu, założenia własnej firmy)?
Zapraszamy!

24.02.2022, godz. 12.00
„Pułapki wystąpień publicznych”, webinar z pracodawcą, live na FB

W trakcie godzinnego spotkania porozmawiamy o umiejętności wystąpień publicznych, która często określana jest mianem kompetencji przyszłości. Skupimy się na sześciu pułapkach, które czyhają na mówców i trenerów – nie tylko początkujących.
Na zakończenie odpowiemy na pytanie: co można zrobić by uniknąć tych zagrożeń?
Szkolenie jest dedykowane wszystkim obecnym i przyszłym mówcom, trenerom i liderom.

Webinar dostępny tutaj >>>

25.02.2022, godz. 10.00-15.00
Profesjonalne CV i nie tylko

*Warsztaty interaktywne online, MS Teams
Warsztaty zaprojektowane z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Podczas spotkania dowiesz się więcej o tym jak zbudować profesjonalne CV, jakich błędów nie popełniać, a co podkreślić. Będziemy bazować na konkretnych przykładach, które pomogą Ci zastosować nasze wskazówki w praktyce.

Formularz zgłoszeniowy >>>

Warsztaty kierowane są przede wszystkim do studentów 4 ostatnich semestrów i organizowane są w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Foto: magnetme