Biblioteka Główna - 1,5% – pozornie niewielki gest,
który może zmieniać świat

Szanowni Państwo, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy,

jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą dotychczasową pamięć o dzieciach naszych pracowników, Szymku i Marcie, podczas corocznych rozliczeń podatkowych PIT.

Trudno jest przecenić wartość tego niezwykłego wsparcia, które otwiera dla nich drzwi do lepszego rozwoju, możliwości rehabilitacji oraz dostępu do niezbędnej opieki medycznej.

Rodzice podejmują każdy wysiłek, aby trud, jaki wkładają Szymon i Marta, zaowocował w przyszłości, podnosząc ich szanse na osiągnięcie samodzielności oraz prowadzenie lepszego, zdrowszego życia. Z głębi serca mamy nadzieję, że i w tym roku, podczas rozwiązujących się labiryntów deklaracji podatkowej, zechcecie Państwo o nich pamiętać.

Obraz free stock photos from www.picjumbo.com z Pixabay