Biblioteka Główna - Testujemy Applied Science & Technology Source Ultimate

Uniwersytet Szczeciński

Ostatnio temat sztucznej inteligencji nie tylko przyciągnął uwagę środowiska naukowego, ale również znalazł się w centrum zainteresowania życia codziennego. To niewątpliwie fascynujące zagadnienie, które stale rozwija się i ewoluuje. Dlatego też, chcielibyśmy gorąco zachęcić społeczność akademicką do zagłębiania się w tę dynamiczną dziedzinę, korzystając z baz takich jak Applied Science & Technology Source Ultimate.

Ta niesamowita pełnotekstowa baza zawiera bogactwo wiedzy na temat sztucznej inteligencji, oferując dostęp do ponad 50,000 artykułów. Ale to nie koniec! Oprócz szerokiej gamy materiałów dotyczących AI, baza Applied Science & Technology Source Ultimate przynosi także bogactwo informacji z innych dziedzin tematycznych.

Wyobraźcie sobie te możliwości! Od akustyki po aeronautykę, od robotyki po inżynierię biomedyczną – ta baza to prawdziwa skarbnica wiedzy. Z ponad 1,300 stale wydawanymi czasopismami pełnotekstowymi, w tym ponad 1,100 recenzowanych naukowo, oraz ponad 900 czasopismami dostępnymi bez okresu karencji.

A co więcej, Applied Science & Technology Source Ultimate indeksuje ponad 4,400 czasopism i publikacji specjalistycznych, dając dostęp do najważniejszych publikacji naukowych i branżowych. To niezwykła szansa, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w nauce i technologii.

Z przyjemnością informujemy, że testowanie bazy danych potrwa od 18 marca do 17 maja. Platforma dostępna jest zdalnie poprzez konto w systemie bibliotecznym oraz z urządzeń w sieci Uniwersytetu Szczecińskiego.

To doskonała okazja dla naszej społeczności akademickiej, aby zgłębić możliwości i korzyści płynące z tego nowego źródła wiedzy.

Applied Science & Technology Source Ultimate
Database Coverage List

Applied Science & Technology Source Ultimate
Full-Text Subject Title List

Obraz Dee z Pixabay

Skontaktuj się z nami!
Informacje tel.:

(91) 444-24-05
sekretariat tel.:

(91) 444 23-61


ul. Tarczyńskiego 1, 70-387 Szczecin
e-mail: bg-info@usz.edu.pl, bg-sekretariat@usz.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki

 

 

 

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności