Biblioteka Główna - „Smart Factory Logistics – robotyzacja przemysłu”
w Bibliotece Kampusowej Cukrowa EFZ

11 czerwca 2024 r. organizowane są VI WARSZTATY STRATEGICZNE „SMART 2024. Przemysł 4.0 i Lean Management w przedsiębiorstwach produkcyjnych”.

Wydarzenie ma na celu promocję współpracy nauki i biznesu, poszukiwanie inspiracji i synergii dla realizacji wspólnych badań, a także popularyzację najnowszej wiedzy i osiągnięć z zakresu Przemysłu 4.0 wśród studentów i pracowników WEFiZ.

Warsztaty mają charakter naukowo-dydaktyczny oraz promujące współpracę z instytucjami otoczenia biznesu i podmiotami gospodarczymi.

🕒 14:00-15:15 📍 Biblioteka Kampusowa Cukrowa EFZ, sale: 017, 018, 038, 040

🔧 Warsztaty praktyczne „Smart Factory Logistics – robotyzacja przemysłu”

Warsztaty 1/ABB Robotics: Roboty współpracujące: dobór i konfiguracja (prowadzący: Piotr Stempniak – kierownik zespołu wsparcia technicznego, ABB sp. z o.o.)

Warsztaty 2/ASTOR: Zrobotyzowane stanowiska szkoleniowe i edukacyjne Astorino (prowadzący: Grzegorz Kaczmarek, Astor sp. z o.o., dr inż. Wojciech Musiał, Uniwersytet Szczeciński)

Serdecznie zapraszamy do udziału!