Biblioteka Główna - ZUT zaprasza na szkolenie z bazy SciVal

Prezentacja odbędzie się w Bibliotece Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140 w Szczecinie,
w dniu 6 kwietnia w godz. 12.30 – 14.30.

Baza SciVal

umożliwia wizualizację osiągnięć instytucji naukowych, porównanie z innymi jednostkami, ocenę potencjalnych współpracowników oraz partnerów, a także analizowanie trendów w świecie nauki.
Stanowi również przydatne narzędzie dla autorów, którzy mogą nawiązać współpracę z naukowcami innych uczelni oraz wybrać odpowiednie źródło do publikacji wyników swoich badań.

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych oraz doktorantów do udziału w spotkaniu.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji dostępne na stronie –  http://www.bg.zut.edu.pl/szkolenia-w-bibliotece-glownej-zut-w-szczecinie/szkolenie-z-bazy-scival-06042018-godz12301430-623.html