Biblioteka G艂贸wna - Zapraszamy na
馃専 Jarmark Rzeczy Cudnych! 馃専

Uniwersytet Szczeci艅ski

Z rado艣ci膮 og艂aszamy, 偶e po raz kolejny Biblioteka Kampusowa Cukrowa EFZ staje si臋 miejscem magicznym, gdzie spotkaj膮 si臋 wszyscy ludzie dobrej woli na rzecz szczytnego celu. Nasze utalentowane grono bibliotekarzy przygotowa艂o w艂asnor臋cznie wykonane, przepi臋kne ozdoby 艣wi膮teczne, kt贸re z pewno艣ci膮 wype艂ni膮 Wasze domy ciep艂em 艣wi膮tecznej magii.

Data:

馃搮 Od poniedzia艂ku, 4 grudnia

Lokalizacja:

馃搷 Biblioteka Kampusowa Cukrowa EFZ, ul. Cukrowa 8

鉃★笍 Akcja charytatywna 鈥 8. edycja!

Ca艂kowity doch贸d ze sprzeda偶y trafi bezpo艣rednio do Hospicjum dla dzieci i doros艂ych w Tanowie. To nie tylko okazja do zdobycia wyj膮tkowych ozd贸b, ale r贸wnie偶 szansa na wsparcie tych, kt贸rzy potrzebuj膮 naszej pomocy.

Do艂膮czcie do naszego wielkiego 艣wi膮tecznego spotkania, pe艂nego rado艣ci, dobra i poczucia wsp贸lnoty. Przyjd藕cie, odkryjcie unikatowe cuda, kt贸re tworzymy z sercem, a jednocze艣nie pom贸偶cie nam wspiera膰 Hospicjum w Tanowie.

Niech to b臋dzie 艣wi臋to wsp贸lnego dobra!

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Kampusowej przy ul. Cukrowej 8!

Skontaktuj si臋 z nami!
Informacje tel.: