Biblioteka Główna - Zapraszamy na
🌟 Jarmark Rzeczy Cudnych! 🌟

Z radością ogłaszamy, że po raz kolejny Biblioteka Kampusowa Cukrowa EFZ staje się miejscem magicznym, gdzie spotkają się wszyscy ludzie dobrej woli na rzecz szczytnego celu. Nasze utalentowane grono bibliotekarzy przygotowało własnoręcznie wykonane, przepiękne ozdoby świąteczne, które z pewnością wypełnią Wasze domy ciepłem świątecznej magii.

Data:

📅 Od poniedziałku, 4 grudnia

Lokalizacja:

📍 Biblioteka Kampusowa Cukrowa EFZ, ul. Cukrowa 8

➡️ Akcja charytatywna – 8. edycja!

Całkowity dochód ze sprzedaży trafi bezpośrednio do Hospicjum dla dzieci i dorosłych w Tanowie. To nie tylko okazja do zdobycia wyjątkowych ozdób, ale również szansa na wsparcie tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Dołączcie do naszego wielkiego świątecznego spotkania, pełnego radości, dobra i poczucia wspólnoty. Przyjdźcie, odkryjcie unikatowe cuda, które tworzymy z sercem, a jednocześnie pomóżcie nam wspierać Hospicjum w Tanowie.

Niech to będzie święto wspólnego dobra!

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Kampusowej przy ul. Cukrowej 8!