Biblioteka G艂贸wna - 馃摎 Drodzy Darczy艅cy! 馃摎

Uniwersytet Szczeci艅ski

Z wielk膮 rado艣ci膮 informujemy, 偶e zbi贸rka prof. Rados艂awa Skryckiego zako艅czy艂a si臋 sukcesem dzi臋ki Waszej niezwyk艂ej hojno艣ci! Dzi臋kujemy serdecznie wszystkim, kt贸rzy wsparli nas finansowo, udost臋pnieniami czy cho膰by dobrym s艂owem. Jeste艣cie niesamowici!

Jak co roku, przed 艢wi臋tami zbierali艣my fundusze na zakup unikatowego zabytku, kt贸ry wzbogaci zbiory specjalne Biblioteki G艂贸wnej Uniwersytetu Szczeci艅skiego. W tym roku naszym celem by艂o nabycie osiemnastowiecznego miedziorytu przedstawiaj膮cego widok Szczecina, autorstwa Friedricha Bernarda Wernera, wydanego w Augsburgu przez Martina Engelbrechta.

Ten niezwyk艂y miedzioryt nie tylko jest 艣wiadectwem historycznej architektury Szczecina, ale r贸wnie偶 stanowi unikalne dzie艂o sztuki, kt贸re pragniemy zachowa膰 dla przysz艂ych pokole艅. Wasze wsparcie pozwoli nam na zakup oraz udost臋pnianie go spo艂eczno艣ci akademickiej oraz mi艂o艣nikom historii.

Jako wyraz naszej ogromnej wdzi臋czno艣ci, przygotowujemy dla Was wyj膮tkow膮 niespodziank臋, kt贸ra ma by膰 wyrazem naszego uznania za Wasze wsparcie. Szczeg贸艂y ju偶 nied艂ugo!

Link do zrzutki

Skontaktuj si臋 z nami!