Biblioteka Główna - Wykład dra Rafała Sidorowicza: „Między prawdą
a fałszem – fake news w internecie”
w Bibliotece Międzywydziałowej

Zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowym wykładzie dra Rafała Sidorowicza, pt. „Między prawdą a fałszem – fake news w internecie”. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Międzywydziałowej.

📅 Data: 18 grudnia (poniedziałek)

🕔 Godzina: 17:00

📍 Lokalizacja: Biblioteka Międzywydziałowa

🪶 Zapisy: wykladyojezyku@usz.edu.pl

Nie przegapcie okazji, by nauczyć się rozpoznawać fake newsy w gąszczu informacyjnym internetu. Rafał Sidorowicz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, przybliżając temat manipulacji informacyjnej oraz ukazując techniki radzenia sobie z fałszywymi treściami.

To wydarzenie dedykowane jest wszystkim, którzy pragną zwiększyć swoją świadomość medialną i umiejętność krytycznego myślenia w erze informacji cyfrowej.

Zachęcamy do rejestracji już teraz: wykladyojezyku@usz.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zapisami!

Do zobaczenia na fascynującym wykładzie o fake newsach i wyzwaniach związanych z prawdziwością informacji w sieci!

Obraz u_5785qxtfen z Pixabay