Biblioteka Główna - EMIS Next – webinarium
w środę 19 czerwca 2024 r.

Uniwersytet Szczeciński

W oparciu o szeroko zakrojone badania użytkowników, EMIS Next dla Badań i Analiz Akademickich został zaprojektowany z myślą o konkretnych funkcjach i narzędziach wspierających pracę zespołów analiz akademickich. Zapewnia ulepszone i bardziej produktywne korzystanie z platformy, bogatsze informacje o firmach, rynkach oraz nowe funkcje monitorowania, a wszystko to w jednym miejscu.

Nowości:

  • Szybkie znajdowanie właściwych odpowiedzi: Nowa wyszukiwarka oparta na AI i zautomatyzowana ekstrakcja danych i wykresów z raportów PDF.
  • Szybkie poruszanie się po rynkach: Nowe, lepsze profile branżowe i krajowe; oparte na AI wiadomości zasilane treściami open source w celu wykrywania trendów i sygnałów oraz nowe narzędzia sektorowe do łatwego identyfikowania głównych graczy, wielkości rynku i udziałów w nim.
  • Pogłębione profilowanie firm: Nowe lepsze profile firm, które dostarczają kluczowych danych na temat prywatnych spółek, analizy wiadomości oparte na AI w celu zidentyfikowania tematów związanych z firmą (EMIS AI Signals), nowe połączenia korporacyjne z właścicielami, spółkami zależnymi i kadrą kierowniczą oraz nowe wiadomości ESG dotyczące firm.
  • Łatwa organizacja i rozpowszechnianie badań i analiz: Nowe foldery do organizowania wyszukiwania.
  • Monitorowanie interesujących tematów: Nowe popularne tematy na rynku i rekomendacje treści oparte na profilu użytkownika oraz nowe konfigurowalne pulpity nawigacyjne dla interesujących tematów.  

Webinar EMIS NEXT dla Badań i Analiz Akademickich 
Wybierzcie dogodną dla siebie datę webinaru:

Środa, 19 czerwca, g. 14:00  Rejestracja  
Czwartek, 4 lipca, g. 14:00  Rejestracja 

Podczas tych 40 min. sesji wprowadzimy Was do EMIS Next, poprowadzimy przez nowy interfejs i będziemy poruszać się po nowych treściach, funkcjach i narzędziach, specjalnie zaprojektowanych dla Waszego procesu badawczego.

Obraz Tung Nguyen z Pixabay

Skontaktuj się z nami!
Informacje tel.:

(91) 444-24-05
sekretariat tel.:

(91) 444 23-61


ul. Tarczyńskiego 1, 70-387 Szczecin
e-mail: bg-info@usz.edu.pl, bg-sekretariat@usz.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki

 

 

 

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności